Clientelo – nowoczesna agencja interaktywna

Dowiedz się, w jaki sposób możemy Ci pomóc

Clientelo tworzy zespół doświadczonych i przedsiębiorczych osób. Stawiamy na ciągły rozwój naszych umiejętności, aby móc lepiej Ci służyć. Chcemy dostarczać Ci najnowszych rozwiązań, tak, aby Twój biznes doskonale czuł się w drugiej dekadzie XXI wieku. Każdy z nas jest specjalistą w innej dziedzinie razem tworzymy zespół marzeń dla Twojego biznesu.


SKUTECZNOŚĆ - to nasz numer 1. Stworzymy rozwiązanie w 100% dopasowane do Twojej branży i Twoich klientów. Wszystko po to abyś mógł więcej sprzedawać i cieszyć się prowadzeniem twojego wymarzonego biznesu. Zaraz po tym jak podpiszesz umowę pomożemy Ci określić grupę docelową i idealnego klienta. Tak abyś dzięki naszym rozwiązaniom docierał do większej ilości klientów.

KOMPLEKSOWOŚĆ - nasz cel numer dwa to idea, abyś mógł u nas załatwić wszystkie potrzeby marketingowe Twojego biznesu. Realizujemy to zarówno za pomocą naszego zespołu jak i grupie sprawdzonych partnerów biznesowych. Podpisz umowę raz i już o nic się nie martw. Zrobimy dla Ciebie: logo, wizualizacje graficzne, stronę internetową (lub duży serwis internetowy), wypozycjonujemy, przeprowadzimy kampanię google, postawimy serwer, zarezerwujemy domenę, zaprojektujemy aplikację mobilną dla Twojego biznesu, wydrukujemy materiały. Jednym słowem: załatwisz wszystko w jednym miejscu, oszczędzając Twój cenny czas.

RESPONSYWNOŚĆ - to jedno z najważniejszych zagadnień w dzisiejszych czasach. Obecnie już 42% ruchu w internecie pochodzi z urządzeń mobilnych (tablety,komórki). To gigantyczny rynek, do którego możesz mieć dostęp, posiadając stronę zrobioną przez nas. Responsywność jest ważna, ponieważ po analizie ruchu w internecie google zapowiedział, że będzie wyrzucał lub drastycznie obniżał pozycję stron z wyszukiwarki, które nie są responsywne. Także responsywność to już nie jest luksus, to jest konieczność, która może decydować o przeżyciu Twojego biznesu.

Pełny proces współpracy

Prześledź krok po kroku pełny proces współpracy

Tworząc witryny internetowe szyjemy je na wymiar pod użytkownika. Realizujemy każde, nawet najbardziej wymagające projekty. Każda strona stworzona przez nas ma unikalny interface, a przy tym jest przyjazna dla użytkownika.

Korzystamy z najnowszych technologii z dziedziny informatyki, programowania oraz grafiki komputerowej. Dzięki czemu tworzymy serwisy rozbudowane, dopracowane pod względem kompozycyjnym ale przy tym zgodne ze współczesnymi standardami.

Strony projektowane przez nas mają za zadanie pracować w zgodzie z przeglądarkami internetowymi, a także optymalizować przesyłanie danych. Przy tworzeniu witryn internetowych istotnym elementem jest późniejsze pozycjonowanie strony w wyszukiwarce, dlatego już na etapie projektowania zwracamy na to szczególną uwagę.

Nadrzędnym celem tworzenia strony internetowej jest osiąganie celu określonego przez klienta. To właśnie jemu podporządkowujemy naszą pracę i na to zwracamy szczególną uwagę, projektując stronę. Aby zmaksymalizować zadowolenie naszych klientów, a przy tym ułatwić współpracę wprowadziliśmy 10-etapowy proces współpracy:


Interview

5%

Zaczynamy! Po zapoznaniu się z wysłanym przez Ciebie briefem, przeprowadzamy wywiad. Rozmawiamy, zadajemy pytania, analizujemy. Rozpoznajemy Twoje potrzeby, oczekiwania oraz wizje tego, jak powinna wyglądać nowa strona, jakie powinna spełniać zadania oraz czego oczekują Twoi klienci docelowi. Tworząc wspólną wizje witryny internetowej posługujemy się naszym autorskim „Diamentem Marketingu” oraz „Marketingiem 5 stopni”.

Wstępny Research.Wykonujemy research branżowy. Określamy, co Ci się podoba i jakie rozwiązania chciałbyś u siebie zastosować. Nie zostawimy Cię samemu sobie. Słuchamy oraz doradzamy. Zaproponujemy Ci interesujące możliwości oraz najkorzystniejsze rozwiązania.

Taki plan jest punktem wyjścia do rozpoczęcia prac oraz dokładnym określeniem przyjętych założeń i wymagań. Po ustaleniu konkretów, zabieramy się do dzieła.

 Kompleksowy wywiad

 Research branżowy

 Dostosowanie do standardów: "Diament Marketingu”

Architecture of Information

15%

Co to jest? A więc uporządkowanie i przedstawienie schematu treści na Twojej stronie. Czyli zorganizowanie informacji, etykiety dla odpowiednich treści oraz kreowanie schematu przeszukiwania informacji. Dzięki powstałej w ten sposób mapie strony, możemy zaprojektować elastyczną i przyjazną dla odbiorców stronę www.

Po co? Dzięki odpowiedniej architekturze informacji Twoja strona będzie przyjazna dla użytkowników. Dzięki temu łatwo się na niej odnajdą. Zapewne znasz to z własnego doświadczenia. Jedne strony są toporne i powodują dezorientcję i chaos. Z kolei po innych możemy gładko "pływać" pomiędzy kolejnymi podstronami.

 Architektura informacji

 Uporządkowana
mapa strony

 UI i UX Design

Mockup

30%

Co to jest? Mockup to innymi słowy makieta, prototyp Twojej witryny. To schemat poszczególnych podstron i rozmieszczonych na nich elementów. To także potencjalne ścieżki interakcji użytkownika strony.

Po co? Mockup pozwala na ustalenie ogólnego wygląd witryny. Planujemy z góry, dzięki czemu możemy pozbyć się wszelkich błędów np. z użytecznością. Możemy również ułatwić ścieżkę interakcji użytkownika ze stroną, dzięki czemu w projekcie finalnym wyszukiwanie potrzebnych informacji i poruszanie po witrynie będzie odbywać się intuicyjnie. A to wpływa na odbiór Twojej witryny oraz jej późniejsze pozycjonowanie.

 Mockup witryny

 Wygląd + Użyteczność

 Dostosowanie pod pozycjonowanie

Acceptance I

35%

Czwarty etap to akceptacja projektu.

Podczas tego etapu klient może zaakceptować przedstawioną propozycje strony, bądź też ją zmienić, nanieść poprawki.

W momencie zaakceptowania przez klienta naszej propozycji, przechodzimy do kolejnego etapu.

 Projekt strony

 Możliwość zgłaszania poprawek

 Nawet do 3 sesji poprawek!

Project Design

45%

Co to jest? Jest to Layout strony. Nasi graficy tworzą wygląd poszczególnych podstron, ze wszystkimi elementami i detalami, dobraną kolorystyką, typografią, a także propozycją grafik.

Po co? Nowoczesny design strony to konieczność. Grafika poszła do przodu. Mało atrakcyjne, szablonowe i przestarzałe witryny odrzucają użytkowników. Indywidualnie zaprojektowana grafika dopasowana do Twojej firmy i jej celów zwraca uwagę odbiorców i pozwala wyróżnić się na rynku. Zindywidualizowana kompozycja graficzna jest standardem, w który warto zainwestować. Spójny wizerunek budzi zaufanie, pozwala zostać zapamiętanym, a także daje wyraźny sygnał, że dbasz o swoją firmę i o jej rozwój.

 Layout witryny

 Profesjonalna i nowoczesna grafika

 Najnowsze designerskie ulepszenia

65%

Co to jest? Gotowy projekt graficzny wdrażamy w kod, aby Twoja strona www mogła perfekcyjnie wyświetlać się w każdej przeglądarce oraz urządzaniach mobilnych. Budujemy witryny w oparciu o najnowsze standardy RWD, dzięki czemu Twoja strona będzie w pełni responsywna.

Ważne: Jeśli zamówiłeś witrynę z CMS, otrzymasz indywidualny System Zarządzania Treścią wraz z filmami instruktażowymi. Dzięki temu dokonywanie zmian w Twojej stronie będzie łatwe i szybkie.

 Technologia RWD

 System CMS

 Praktyczne filmy instruktażowe

Content

75%

Co to jest? Content to innymi słowy treść, a więc cała zawartość Twojej witryny. A zatem slogany, teksty, zdjęcia, ilustracje, grafiki, a także animacje i video. Jeśli chodzi o zdjęcia i inne materiały graficzne, ich wybór i przygotowanie również wchodzi w zakres naszych prac. Natomiast w kwestii tekstów możesz przygotować materiał we własnym zakresie, albo powierzyć tą pracę nam, w zależności od potrzeb.

Po co? Indywidualna, atrakcyjna treść to coś, co wyróżnia Cię na tle innych firm. Uwielbiają ją zarówno użytkownicy, jak i wyszukiwarki. Dopracowany content strony zwiększy zainteresowanie oraz uznanie dla Twojej witryny.

 Grafika

 Ew.treść

 Dodatkowe bonusy: grafika, animacja itd.

Acceptance II

85%

Drugi proces akceptacji, w którym klient ponownie nanosi poprawki, bądź akceptuje przedstawioną wersję gotowej strony www.

Po pozytywnym odbiorze strony przechodzimy do ostatniego etapu pracy.

 Gotowy projekt strony www

 Możliwość zgłaszania poprawek

 Nawet do 3 sesji poprawek!

Accustoming & Optimization

90%

Kiedy Twoja strona będzie gotowa,Ty dajesz sygnał, a my uruchamiamy ją online. Na Twoim serwerze, lub jeśli sobie zażyczysz, załatwimy dla Ciebie hosting oraz domenę.

A także jej optymalizacja związana z późniejszym pozycjonowaniem serwisu w wyszukiwarce.

 Serwer

 Wdrożenie witryny

 Optymalizacja pod pozycjonowanie

Final

100%

Wszystko gra! Ty jesteś zadowolony, my również. W ramach podziękowania za wspólną współpracę, oferujemy Ci możliwość dołączenia do naszej Hall of Fame - witryny Partnerów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń +48 570 800 879 lub napisz kontakt@clientelo.pl do nas.

Opinie naszych Klientów

Zobacz, co o współpracy z Clientelo mówią nasi Klienci:

Oferty współpracy

W związku z rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do naszej firmy. Sprawdź aktualne oferty pracy i współpracy z Clintelo

Firmy, które powierzyły nam swoje wizje